Zoeken

Binnenkort

           1 juni 2024 11.30 u

Excursie met GSM bus naar Hattem

     Vertrek van Old Vorden Huus

 

Sociale media

Rouwkaarten

Om privacyredenen kunnnen wij alleen de familienamen op onze website publiceren. Voor detailinformatie kunt u evenwel gedurende de openstelling op dinsdagmiddag terecht in het Old Vorden Huus, waar ook de originele rouwkaarten of de gescande versie bekeken kan worden.

 

Familienaam Voornamen/ Roepnaam Geboorteplaats Overlijdens-plaats Begraaflokatie/ Crematielocatie Familienaam partner Voornamen partner
Abbink Jan Willem          
Albers Hermanus Gerhardus   Vorden Vorden    
Altena Hendrik Johan (Henk)   Vorden cr. Dieren Krassenberg Bep
Ark van Garrit Jan   Wildenborch Vorden Lindenschot J. 
Ark van Hendrik   Vorden Vorden Dalhuisen J.H.
Ark van Kaatje   Wildenborch Vorden Nijendijk J.
Bakker Willem   Vorden cr. Remmelink H.J.A.
Bannink Hendrik Jan   Wichmond Wichmond Hulshof Johanna Wilhelmina
Beernink Gerrit     cr. Zutphen    
Bekkenkamp Johanna   Vorden Vorden Schuppers J.H.
Berendsen Hendrik Willem   Wichmond Wichmond Ronk Hendrika
Besselink Maria Hendrika (Marietje) Vorden Vorden Kranenburg    
Beumer  Hermanus     Vorden Vorden Voskamp Margarita
Bielderman Garrit     Vorden Cr.    
Bielderman Hendrika Aleida   Vorden Vorden Wahl G.J.
Boerman Wilhelmina Winterswijk Doetinchem Vorden Wahl Wim
Boerstoel Maria Christina   Vorden Vorden Uenk Joseph
Bogt ter  Johanna Hendrika   Vorden Kranerburg Derksen Wilhelmus Antonius
Bosch Antonie Hermanus   Vorden Warnsveld Garritsen C.
Bosch Geertjen   Vorden Vorden    
Bosch Harmen Hendrik     Cr. Bielderman R.
Bosch Jan Teunis   Zutphen Vorden    
Bosh Hendrik Carel   Warnsveld Vorden Wesselink L.J.
Bosman Gerhard   Vorden Vorden Knol W.
Brouwer Herman   Wichmond Wichmond   Miep
Bruin de Harry Amsterdam Vorden cr.    
Bulten Everdina Gerharda (Dien)   Vorden Vorden Eggink H.J.
Camperman Grada Hendrika   Vorden Vorden Klumper H.
Claus M.F.L.A.     Vierakker    
Dekkers Johanna   Vorden Vorden Kok Joh.
Denkers Willem Jan (Wim)   Vorden Vorden Boerstoel W.E.
Dijkerman Jan Johan (Jan) Laren Vorden Vorden Wilde de Gerda
Dorth van tot Medler  Zeno Frans (Baron) Vorden Den Haag cr.    
Dries op den Frederika Hellendoorn Zutphen Vorden Maris Adolf
Eggink Elisabeth Grada Maria (Bertha)     Kranenburg Mombarg Albertus Hendrikus Johannes (Bertus)
Eggink Hendrikus Jacobus   Vorden Vorden Bulten E.G.
Eggink (Harrie van “de jaeger” Hendrikus Johannes (Harrie) Vorden Vorden Kranenburg Zents R.T.M.
Ellenkamp Alida Reiniera   Vorden cr. Dieren Pardijs W.
Eskes Eduard Johan   Vorden Vorden Wahl Johanna Berendina
Eskes Eduard Johan   Vorden Vorden    
Fokkink Jan Willem   Vorden Vorden Zweverink G.J.
Fokkink Reint   Vorden Vorden Waarlo te Gerdina Hendrika
Gotink Jan   Vorden Vorden Tjoonk J.M.
Gotink Maria Gazina Vorden Vorden Vorden Klein Brinke Hendrik
Gotink Marinus Hendrikus     Vorden Rouwenhorst B. 
Groot Jebbink Gerrit Jan     Vorden Vorden Groot Jebbink P.B.
Groot Jebbink Teuntjen   Vorden Vorden Schurink G.J.
Groot Roessink Derk   Vorden Vorden Golstein B.J.
Hagelstein Gerrit Bernard Doetinchem Vorden   Hulshof Henny
Hartman Aleida Antonia (Leida)     Kranenburg Heuvelink Reinier
Have te Gerharda Johanna (Gerda)   Vorden cr. Zutphen Velthuis te Ernst
Helmink Henricus Franciscus   Vorden Kranerburg Tibben Henrica Berendina
Heuvelink Reinirus Antonius (Reinirus     Kranenburg Hartman Leida
Hietbrink Tonia     Vorden Huurneman Arend Jan
Hilferink Gerrit Hendrik   Vorden Vorden Wolsink A. 
Hilferink Johan Hendrik (Jan)   Vorden Vorden Mengers A.W.
Hissink Hendrik Jan Hengelo Gld Vierakker Warnsveld Bouwmeester Jantje
Hoevers Johanna Alberta     Vorden Schimmel J.G.J.
Hofste op Bruinink Johanna Ignatia    Vorden Vorden Kruip Franciscus Hendrikus Maria
Huisjes Jan Gerrit   Vorden Vorden Menkveld Grietje
Huiskes Grada Joanna   Vorden Vorden Stoltenborg G.J.
Huitink Maria Theresia (Marie) Vorden Zutphen R.K. Vorden    
Huurneman Arend Jan   Vorden Vorden Hietbrink Tonia
Idema Kornelus Gijsbertus Kediri (Ind.) Vorden cr. Dieren    
Jansen Evert   Zutphen Vorden ongeh.  
Jansen Evert Willem   Vorden Vorden Willemsen D.
Jansen Willem   Vorden Cr. Dieren Schuppers L.J.
Jansen Johanna Helena Hummelo en Keppel Vorden cr. Dieren Oldenampsen Johan Lucas
Jonge  de Jac. H.   Vorden Vorden Nijhof Marina
Jonge  de Jonkv. Arnoldine Adriana Sinabang Lochem Vorden Feith  Jonkh. P.R.
Kamphuis Gerritdina Aleida (Dini) Zutphen Neede Vorden    
Kappert Joke   Vorden Vorden    
Klaverstijn Christina Sophia   Vorden cr. Dieren Schaafsma A.G.J.
Klein Gotink Harmen   Vorden Wichmond    
Klein Haneveld Gerrit Johan Zelhem Doetinchem cr. Dieren Zee van der Nancy
Klein Haneveld Reindina Hendrika (Reina) Vorden Vorden Vorden Weustenenk Derk Jan
Klein Lebbink Jan Willem   Vorden Vorden Klein Lebbink T.
Klein Winkel Hendrikus   Vorden Vorden Groot Jebbink T.W.
Klein Zessink H.G.   Vorden Vorden y A.J.
Kleinhesselink Mina Wesselina   Vorden Vorden Oldenampsen J.H.G.
Klumper Evert Garrit   Vorden Vorden Wissels A.M.
Kok Gerrit Jan   Vorden Vorden Dekkers Johanna  
Kornegoor Everdina     Ruurlo   Kornegoor Gerrit Hendrik
Koop Gerrit Vorden Lochem cr. Zutphen Seesink Netty
Kornegoor Hendrika   Vorden cr. Dieren Lauchart A.G.H.
Korten Hermina Christina   Vorden Vorden Smeenk Jacominus
Kreeftenberg Johanna   Vorden Vorden Schuppers Evert
Kreeftenberg Lambertus   Wichmond Warnsveld Agterkamp H.
Krijt Jan Hendrikus Vorden Barchem cr.     Ali
Kruip Franciscus Hendikus Maria (Frans) Vorden Vorden Hofste op Bruinink Jo
Lammers Jan   Vorden Vorden Smit P. 
Langeler Gerdina Alberta   Vorden Vorden Weenk Joh.
Lebbink Catharina Josephina (Cato)   Vorden Zutphen cr. Eikelkamp Bernard
Lenderink Johan     Vorden Barink R.W.
Lichtenberg Johannes Nicolaas (Nico)   Vorden cr. Doetinchem Garritsen Diny
Luijmers Johanna (Jantje) Vorden Vorden Vorden Kettelerij Evert Jan
Maalderink Antoon   Vorden Vorden Kemp Jacoba Adolphina
Maalderink Bertus Johan   Vorden Vorden ongeh.  
Meesters Trijntje Geertje (Tini) Nijmegen Vorden Vorden Waaijenberg Jan
Meijerink Hendrika   Vorden Vorden Tragter Adriaan Gerrit
Mekking Aaltjen Berendina (Dinie) Ruurlo Zutphen cr. Zutphen Wesselink Jo
Mennink Aaltjen   Vorden Vorden ongeh.  
Meulenbrugge Johan   Vorden Vorden Mulderije Antonia
Oldenampsen Johan Lucas   Vorden Vorden Jansen  J.H.
Ottens Roelof (Roel)   Vorden Vorden Schreuders Annie
Pasman Grada     Vorden Vorden Wahl Gerrit
Regelink Gerdina Margaretha   Vorden Vorden Aalderink B.J.
Remmelink Henny     Vorden Bakker Willem
Robbertsen Frans Willem (Frans)   Vorden Vorden Renselaar van Gerda
Schagen Riek Amersfoort Vorden cr. Doetinchem Westerman Bert
Schieven Gerrit Jan   Vorden Barchem Esselink W.F.
Schmitz Ferdinand Franz (Ferdy) Vorden Warnsveld cr. Zutphen Wessels Erica
Schouten Albartus   Vorden Vorden Hoftiezer Ada
Schuppers Jan Hendrik   Vorden Vorden Bekkenkamp J.
Slaa te Derk Hendrik   Vorden Vorden Kooi van der T.
Smallegoor Johanna Gerdina   Vorden Vorden Kettelarij W.
Smeenk Antonius Johannes (Johan)   Vorden cr. Doetinchem   Luci
Smeenk Hendrik   Vorden Vorden Berkelder J.
Snellenberg van Nicolaas Johannes Maria (Niek)     cr. Doetinchem Boderi M.
Snoeijink Erna       Blom Jan
Spoor M.C.     Vorden Mourik van Willem Frederik
Stapper Jacoba Geertruida (Coba)   Vorden Vorden    
Starreveld Neeltje (Nel)   Vorden Vorden Luth H.
Stegerman Johanna       Memelink H.
Stuers de Jonkv. Alice J.H.J.A.   Vorden Vorden Gatacre Major M.W.
Teunissen Gerritdina Johanna   Vorden Vorden Groot Obbink E.J.
Tibben Henrica Berendina   Zutphen Kranerburg Helmink Hendicus Franciscus
Tigchelaar Evert Kimswerd Zutphen cr. Doetinchem Wesselius Sjoke
Tjoonk Garritjen   Lochem Vorden Koning Jan Albert
Tjoonk Gerritdina   Wichmond Wichmond Boer Willem
Toorneman Filippus   Utrecht Vorden    
Uytenhoudt Klasina Anna   Vorden Vorden Muis Berend
Valk Lucassen Rudolphine Bernardine Londen Lochem Kranenburg Dorth van tot medler Reinder Engelbert (Baron)
Veltkamp Johanna Maria   Vorden Vorden Bouwmeester W.
Vesterink Helena     Vorden Straalman Hendrikus
Visser Arno Vorden Zutphen Cr. Doorn van Els
Vliem Drikus   (Vakantie) Vorden Klein Kranenbarg Dini 
Wahl Gerrit   Vorden Vorden Pasman G. 
Wahl Johanna Berendina   Vorden Vorden Eskes E.J.
Wahl Gerrit Willem (Wim) Vorden Zutphen Vorden Boerman Willemien
Wal van der Jan H.K.   Vorden Vorden Hahn L. 
Wal van der Hendrikus Wilhelmus (Henk) Vorden Harderwijk   Steede Jacqueline
Wal van der Hidde Evert (Hidde) Vorden Harderwijk cr. Lelystad Buszkamp Diny
Wasseveld Garrit Willem   Vorden Vorden Ellenkamp A.H.
Wesselink Johan (Jo) Vorden Zutphen cr. Zutphen Mekking Dinie
Weustenenk Derk Jan Hengelo (Gld) Doetinchem Vorden Klein Haneveld Reina
Wijers Jan Hendrik   Leeuwarden Vorden Reurdink F.J.
Willemsen Derkje   Vorden Vorden Jansen  E.W.
Wissels Herman   Linde Vorden Olthof H.
Wissels Aaltjen Maria      Vorden Klumper Evert Gerrit
Wolters Derk   Vorden Vorden Schuppers E.H.
Wullink Gerrit Jan   Vorden Vorden Bovenschutte G. 
Zents Reinira Theodora Maria     Kranenburg Eggink Hendrikus Johannes
Zents Reinirus Antonius Theodorus    (Theet)      Vorden cr. Zutphen Berendsen Anny